Przeszczęśliwi o mnie

...czyli recenzje par, które miałam przyjemność fotografować.

"Magda potrafi rozluźnić atmosferę podczas której trudno się nie uśmiechać! Nikt nie mógłby uchwycić naszych emocji i szczęścia lepiej niż ona"

"Magda jest zdecydowanie najlepszym fotografem jakiego mogliśmy sobie wymarzyć na upamiętnienie magii naszego dnia. Jej talent, pasja, profesjonalizm
i zaangażowanie przekładają się na wykonywaną przez nią pracę. Poza zdjęciami, które są perfekcyjne Magda potrafi rozluźnić atmosferę podczas której trudno się nie uśmiechać! Nikt nie mógłby uchwycić naszych emocji i szczęścia lepiej niż ona. Dziękujemy za piękne ujęcia i przemiłą współpracę. Polecamy z całego serca!

- Natalia i Grayson

7_MG_6532-1.jpg

"Ważne chwile chciałabym mieć uchwycone tylko przez takie osoby jak Magda."

"Magda jest fantastyczną partnerką w ważnych chwilach. Ma niesamowite wyczucie chwili, bardzo sensualny i lekki styl fotografowania, świetnie wyczuwa miejsce, oczekiwany klimat i efekt zdjęć. Poza tym sprawia, ze nawet zestresowani czują się swobodnie
i komfortowo. Nie czuliśmy obecności Magdy, była z nami cały czas a jednak jak eteryczna mgiełka. Polecamy z całego serca! Magda ma talent i jest jedyna w swoim rodzaju! Ważne chwile chciałabym mieć uchwycone tylko przez takie osoby jak Magda.

- Joanna i Jarek

J&J_Plener_zmniejszone (38 of 59).jpg

"Zdjęcia jakie otrzymaliśmy przeszły nasze największe oczekiwania, romantyczne, radosne i wzruszające momenty zostały uwiecznione w najpiękniejszy sposób."

"Poszukując fotografa na nasz ślub i wesele zależało nam na naturalności i uchwyceniu emocji naszych i gości.Praca
z Magda to czysta przyjemność już od czasu przygotowań jak
i w dniu uroczystości.Goście byli zachwyceni zaangażowaniem fotografa podczas całego przyjęcia. Zdjecia jakie otrzymaliśmy przeszły nasze największe oczekiwania, romantyczne,radosne i wzruszające momenty zostały uwiecznione w najpiękniejszy sposób!

Dziękujemy!

- Dagmara i Piotr

_D&P_Plener-21.JPG